Укр
Додайте товари до списку бажань
0

ПРО TAURO PRO LINE

Багаторічний досвід заводчика дозволив обрати найбільш підходящі і надійні засоби для наших вихованців. Оскільки ми перфекціоністи, були ситуації коли ми не знаходили того, що нам потрібно. Так народилася лінія продукції TAURO PRO LINE - професійна косметика і засоби по догляду за домашніми тваринами, більшість з яких мають унікальні формули.

 

Ми помітили, що наша косметика і допоміжні засоби допомагають поліпшити стан вихованця та якість його життя, а також демонструють відмінні результати при підготовці до виставок. Нашу професійну пристрасть, знання і ефективність наших засобів по догляду підтверджують щорічні нагороди та чемпіонські титули по всьому світу.

 

Висококваліфіковані заводчики і судді довіряють нашим продуктам, рекомендують їх іншим і довіряють догляд за шерстю своїх чемпіонів косметиці Tauro Pro Line. Ми хочемо поділитися своїм великим досвідом з професіоналами в галузі кінології, заводчиків, а також з любителями домашніх тварин, які хочуть для своїх вихованців тільки найкращого.

ПРО A'SCENTUALS

З давніх часів рослини були тісно пов'язані з фізичним, емоційним і духовним благополуччям людства. Ще стародавні культури навчилися отримувати ефірні масла з рослин, які використовували в лікувальних цілях. За тисячоліття, використання ароматних рослинних ефірних масел сильно змінилося, і в різні періоди воно по-різному реалізовувалося на різних континентах і в різних культурах окремих народів. Ефірні масла стали використовувати в косметиці і в сучасній медицині в кінці 19 - початку 20 століть, таким чином, вони стали популярними і у нас, добре відома ароматерапія, розроблена для забезпечення найкраще фізичний і емоційний стан вашого вихованця, а також всієї родини.

 

A'SCENTUALS HERBAL CARE - це чарівний дар природи для догляду за шерстю вашого вихованця. Він поєднує в собі ретельно відібрані ефірні масла і інгредієнти преміум-класу, щоб ваш вихованець і ви пишалися його здорової, блискучою і густою шерстю. Завдяки виключно щадить формулою, засоби підходять для домашніх тварин всіх порід і всіх типів шерсті

 

A'SCENTUALS Ароматерапія заснована на знаннях, дослідженнях і досвіді вчених і кінологів. Мудрість наших предків започаткувала відкриттів сучасності, тому еліксири і ефірні масла з розкішним ароматом містять тільки виключно корисні і натуральні інгредієнти для живлення шерсті і шкіри вашого вихованця. Спеціально підібрані інгредієнти набувають виняткові лікувальні, що регенерують і зміцнюють властивості

Вгору