Тварини були важливі для мене все життя - завжди їх любила і захоплювалася ними, тому і кінологією я зацікавилася ще в юності. Коли мені було 16 років, батьки на мій день народження дозволили мені придбати цуценя - срібного пуделя. У 17 років я вже почала стригти собак цієї породи, а в 18 керувала Клубом любителів пуделів Литви. У 23 роки стала суддею пуделів міжнародної категорії.

 

Пізніше я була зачарована і собаками інших порід, тому участь у виставках в різних країнах, представляючи своїх вихованців світові, стало невід'ємною частиною мого життя. У 1999 році здійснилася найбільша моя мрія – було створено розплідник «Tauro Kennel», в якому в даний час панують собаки трьох порід: кучеряві бішони, мальтійські бішони та німецькі карликові (померанскі) шпіци.

 

Вирощені нами собаки є переможцями багатьох виставок світового рівня та за всю історію розплідника заробили понад 1000 чемпіонських титулів. Найвідомішим з них є кучерявий бішон Тауро Місоко, що став в 2019 році чемпіоном світу. В даний час «Tauro Kennel» є одним з найбільших і найсучасніших розплідників в країнах Балтії, а наші вихованці живуть в 30-ти країнах світу.

 

30 років безцінного досвіду, можливість зблизька бачити дійсні потреби вихованців, успіх на міжнародних конкурсах собак, титули чемпіонів, нагороди за найкрасивішого представника породи - все це надихнуло нас створити TAURO PRO LINE.

 

Протягом багатьох років ми пробували і тестували різні засоби, вдосконалювали їх, прагнучи до кращого результату, і нам це вдалося! Ось чому ми хочемо поділитися з Вами історією свого успіху. Ми прагнемо до того, щоб високоякісні, спеціалізовані, інноваційні, натуральні, перевірені продукти гарантували професійний догляд за Вашими вихованцями, що веде до перемог.

 

Янита Янушаускайте-Плунге